Föremål som liknar kornischer
3492 Kornischer
4 st. Längd: 155-222
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2024
6326 Kornischer
2 st. Längd: 160 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 5 februari 2024
8524 Kornischer
5 st. Längd: 141 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 3 april 2023
8171 Kornischer
Ett par, rokokostil, 1800-tal, förgyllda. Längd: 162
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 september 2022
3054 Kornischer
Ett par, Längd: 164cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 9 augusti 2021
9277 Kornischer
2 st. Längd: 152
Såld: 500 kr
Såldes den 16 mars 2020
8235 Kornischer
2 par. Längd: ca 160 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 12 augusti 2019
9158 Kornischer
3 st. Längd: 150 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 12 augusti 2019
8231 Kornischer
ett par. Längd: 157 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2019